• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Google+
  • Instagram
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
Makina Dükkan - makinadukkan.com - Meram/Konya
Firma Rehberi, Esnaf Rehberi | Esnafvizit.com
Bu Alana Reklam Verin.
Makina Dükkan - makinadukkan.com
Konya/Meram
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Makina Dükkan - makinadukkan.com
    1008 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Fatih TEMEL
Telefon/Fax 03325020640  03325020640
Gsm Numarası 03325020640
Firma Adres Abdulaziz Mah. Amberreis Cad. Olcay Apt. No:4/10
Şehir / İlçe Konya / Meram
Mail Adresi bilgi@makinadukkan.com
Web Adresi http://www.makinadukkan.com
Firma Tanıtım

2002 yılından bu yana hizmet veren Temel Bilişim bilgi ve birikimini internet ortamına hem yatırım hem de paylaşım olarak aktarmak isteyen genç ve tecrübeli beyinlerden oluşan bir ekiptir. yüzlerce farklı çalışmaya imza atmış olan firmamız bilişim sektöründeki gelişmeleri çok yakından izleyerek geliştirdiği sistemlerle sektöre yol gösteren bir firma olmuştur.

Müşterilerimizin internet ortamındaki hedeflerini projelendiren Teknolojiyi hayatın her alanında kullanan genç ve dinamik bir ekibiz.

Ülkemizde imalat sektörünün gelişmesi ile birlikte dış ticaret hacmi de doğru orantılı olarak artmakta ve Türkiye'den Ortadoğu pazarına özellikle makina ve otomotiv alanında özel üretim ve satış yapılmakta.

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet ortamı ticarette çok etkin olmaya başlamış ve dış ticarette özellikle sanayi alanında internet üzerinden sipariş ve imalat yapılmakta.

 

Makina üreticilerinin yurt içinde ve dış ticarette ürünlerini internet üzerinden sergileyebilecekleri web sitesi olan makinadukkan.com;

hidrolik pres, ambalaj makinaları, vinç, mermer makinaları, tarım makinaları gibi pek çok kategoride makina ilanlarının yayınlanabildiği bir platform.

2. el makina ilanları yayınlanan sitede makina imalatçıları kendilerine ait alt sayfalar oluşturarak dükkan açabiliyor ve makina al sat işlemleri yapabiliyor.

Satılık makina ilanlarına ait istatistiklerini ilanların görüntülenme sayılarını sayfalarının ziyaretçi sayılarını da üyeler, üye paneli üzerinden görüntüleyebiliyor.

makina yada otomotiv yedek parça imalat sektöründeki firma ve şirketlere ait sayfaları bulabileceğiniz sitenin adresi http://www.makinadukkan.com hemen ziyaret edebilirsiniz.

"Dükkan Senin..."sloganı ile çıkış yapan"Makina Dükkan"Temel Bilişim yazılımcıları tarafından 6 ay süren bir çalışma ile tamamlanarak Nisan 2014 tarihinde hizmet vermeye başladı.

 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Makina Dükkan - makinadukkan.com ( Firma Rehberi, Esnaf Rehberi | Esnafvizit.com)
2 0.00 Oylama - "Makina Dükkan - makinadukkan.com" Anahtar Kelimeler: ikinci el makina, sıfır makina, makina al sat, satılık makina, makina ilanları, makina satış, 2. El makinalar